W skrócie.

Opowiadanie jest o siedemnastoletniej Julii Ranczek*, która pochodzi i mieszka w Polsce, do czasu, kiedy jej mama wysyła ją do Londynu, do jej ojca, który tam pracuje, bo twierdzi, że sobie z nią nie radzi. Dziewczyna zostawia w Warszawie swoją najlepszą przyjaciółkę Olę Marcelak oraz chłopaka Marcina Stejera. Julka ma starszego o 4 lata brata - Macieja.
Jej rodzice Maria i Piotr Ranczek to bardzo dobrze małżeństwo, ale głowa rodziny wyjechała do Anglii w poszukiwaniu lepszej pracy. 
Julia na lotnisku w Londynie poznaje pięciu chłopaków, z którymi rozmawia. Później okazuje się, że są także jej sąsiadami oraz zespołem One Direction. Jeden z członków zespołu - Zayn Malik, zakochuje się w dziewczynie, ale ona nie reagowała na zaloty chłopaka. Po paru dniach pobytu w stolicy Wielkiej Brytanii dowiaduje się o zdradzie jej chłopaka, i to w dodatku z jej przyjaciółką. Julię pociesza wtedy Zayn. Oboje bardzo się do siebie zbliżają, a niedługo potem zostają parą.
Dziewczyna zaprzyjaźnia się z całym zespołem One Direction oraz dziewczynami Liam'a i Louis'a czyli z Danielle Peazer oraz Eleanor Calder. We trzy zaprzyjaźniają się i często się spotykają. 
Julia zapisuje się do brytyjskiej szkoły, gdzie poznaje Mary Parker, Lucie Ross, jej chłopaka - Matt'a Adamsa.
Wszystko jest kolorowo dopóki nie pojawia się przyjaciółka Zayn'a - Perrie Edwards. Na początku trochę komplikuje, a później Julia i Zayn się godzą. Następnie Malik wyjeżdża w trasę do USA. Po dwóch tygodniach leci do niego Julka, aby go odwiedzić. Bardzo dobrze się wszystko układa, aż do wywiadu, w którym pokazane są zdjęcia Zayn'a i Perrie. To wszystko komplikuje. Później chłopak całuje się z Edwards, czym Julia bardzo się denerwuje, ale daje mu szansę. 
Co będzie dalej? Przekonamy się z następnymi rozdziałami. :)

Pozdrawiam,
   Autorka. 


* Imiona i nazwiska bohaterów są przypadkowe. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz